back

Про головне із наради з керівниками громад

31 липня 2019

Сьогодні голова райдержадміністрації Тетяна Неділько провела нараду з міським, селищним, сільськими головами, де обговорили низку актуальних проблемних питань та шляхи їх вирішення. У нараді взяв участь голова районної ради Микола Іванюк.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Мельник обговорила з керівниками громад поточні питання місцевих бюджетів.

Особливу увагу було приділено обговоренню організаційних моментів  з  проведення Спасівського ярмарку, який цьогоріч приурочений 28-ій річниці незалежності Української держави. Завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Олена Литвиненко наголосила на необхідності участі  аматорських колективів сільських клубних закладів у концертній програмі.

Про посилення роботи з дітьми в літній період розповіла начальник  служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Соломська.

Очільниця району наголосила присутнім на необхідності посилення роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, та надання їм всебічної підтримки та допомоги, а це неможливо без дієвості кожної громади та співпраці відповідних районних служб.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації