Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old
back

Школи району отримали ноутбуки

05 серпня 2019

Сучасна комп’ютерна техніка необхідна навчальним закладам, адже вона допоможе надавати учням якісні і повноцінні знання, сприятиме урізноманітненню та осучасненню навчального процесу.
Тож сьогодні два навчальні заклади – Бахмацька № 2 та Тиницька ЗОШ І-ІІІ ст. поповнилися новенькими ноутбуками, придбаними за кошти державної субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та субвенційних коштів з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, виділених за сприяння народного депутата Валерія Давиденка. 

- Нині, у час новітніх інформаційних технологій, школам необхідні комп’ютери, які допомагають як дітям, так і вчителям отримувати найновішу інформацію, кращі знання, - зазначила голова райдержадміністрації Тетяна Неділько в ході спілкування з директорами навчальних закладів. 

До речі, до початку навчального року всі освітні заклади району покращать свою матеріально-технічну базу.

Водночас очільниця району разом із завідувачем сектору освіти райдержадміністрації Ларисою Журбою ознайомились з ходом будівництва  санвузлів у приміщеннях сільських навчальних закладів. 

 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації