back

Працівників ветеринарної медицини привітали з професійним святом

09 серпня 2019

 

Професія ветеринарного лікаря – найдавніша, найблагородніша і шанована в усі часи. Вона ж – одна з найскладніших, оскільки вимагає крім професіоналізму – фізичної сили, самовіддачі, чуйності до своїх пацієнтів, усвідомлення глибокої відповідальності за здоров’я не тільки тварин, а й суспільства.

День працівника ветеринарної медицини відзначається у другу неділю серпня. Тож напередодні професійного свята фахівці ветеринарної медицини Бахмаччини приймали вітання, слова шани і подяки від керівників району.

В урочистій обстановці працівників ветеринарної медицини привітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, в. о. начальника Бахмацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Петро Горілий.

Почесні відзнаки райдержадміністрації та районної ради отримали Юрій Кравченко, начальник районної  державної  лікарні  ветеринарної медицини, та Дмитро Синільник, завідуючий аптекою, фельдшер ветмедицини районної  державної  лікарні  ветеринарної медицини.

 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації