back

Табір, до побачення!

12 серпня 2019

Сумно сьогодні у нашій школі,

діти зібрались у дружньому колі.

Свято прощальне із табором в нас.

«Мрія»- табір найкращий  у нас!

Швидко проминули дні роботи другої зміни дитячого позаміського закладу оздоровлення і відпочинку «Мрія», який працював на базі Курінської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Кожен день, як барви веселки, був яскравим і цікавим. Вихованці потоваришували, дізналися багато цікавого та повчального, розкрили свої таланти. Час, проведений у таборі, був чудовий, насичений дитячими усмішками, незабутніми відпочинками із цікавими іграми, розвагами, корисними знаннями, навичками, турботливим ставленням. Вихователями в таборі працювали досвідчені педагоги, які щиро дбали про те, щоб дозвілля дітей було безпечним, захопливим та змістовним. Хлопчики та дівчатка вчилися дружити, пізнавати світ, вирішувати питання у команді, радіти за друзів, допомагати один одному.

Останній день відпочинку – день найтепліших емоцій. 12 серпня  всі  зібралися на святковому закритті другої табірної зміни. 

Завітали на свято голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та завідувач сектору освіти райдержадміністрації Лариса Журба.

Свято розпочалось із внесення Державного Прапору України та виконання Державного Гімну України.

Власними силами було організовано прощальний святковий концерт. І все це –  завдяки дружнім стосункам, відкритому спілкуванню, на які таким щедрим виявився сезон-2019 у таборі «Мрія». Кожному він приніс щось своє особливе, неповторне, але настав час прощатись…

Діти з сумом, але з позитивними враженнями та бажанням повернутися знову, прощалися з табором та персоналом, дякувавши всім, хто з ними працював.

Табірна зміна промайнула досить швидко і залишила в пам’яті лише яскраві емоції. Святковий обід, слова-настанови від педагогів… І настав час сказати - Табір, до побачення! 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації