back

Про видання збірника «Сільське господарство Чернігівщини» за 2000–2018 роки

01 серпня 2019

Головне управління статистики у Чернігівській області доводить до Вашого відома, що в липні п.р. вийшов із друку збірник «Сільське господарство Чернігівщини». У збірнику викладено інформацію про фінансові результати, капітальні інвестиції, середньооблікову кількість штатних працівників та їхню середньомісячну номінальну заробітну плату в області та за видами економічної діяльності; виробництво продукції харчової промисловості, товарну структуру експорту та імпорту сільськогосподарської та продовольчої продукції.

До видання також вміщено дані про виробництво продукції сільського господарства за категоріями товаровиробників у галузі рослинництва (посівні площі, виробництво та урожайність сільськогосподарських культур, унесення добрив, застосування пестицидів) та тваринництва (виробництво м’яса, молока, яєць, продуктивність худоби). Інформацію про кількість худоби та виробництво окремих видів сільськогосподарської продукції наведено в динаміці з 1940 року. Збірник також містить інформацію про рентабельність виробництва та середні ціни реалізації продукції сільського господарства.

Інформацію наведено в цілому по області, за  категоріями господарств, за містами обласного значення та районами. До збірника вміщено дані про виробництво основних видів аграрної продукції товаровиробниками України та регіонів.

Ціна збірника – 89,20 грн  (100 сторінок)         

З питань придбання збірника звертатися за телефоном 676-534 або надіслати лист-заявку за адресою: вул. Гонча, 37, м.Чернігів, 14000; post@chernigivstat.gov.ua.