back

Шановні вчителі, школярі та батьки!

02 вересня 2019

Щиро вітаю вас із прекрасним вересневим святом – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних джерел мудрості.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній. Також це свято для усіх педагогів освітянської ниви. Адже ваша благородна праця – не лише давати дітям знання, а виховувати свідомих українців, готових до викликів майбутнього, патріотичних особистостей, які поважають традиції своїх пращурів і шанують героїв сьогодення, котрі боронять нашу волю на сході України.

Тож прийміть найщиріші вітання усі, хто навчається і навчає! Нехай сторицею окупиться праця вчителів, хай тільки радість приносять вдячні учні. А школярам – оптимізму, добра, удачі, успіхів і впевненості у своїх силах.

Нехай новий навчальний рік принесе позитивні зрушення в освітянську галузь та стане невпинним поступом для кожного. Незгасного творчого пошуку, радісних відкриттів, численних здобутків вам і перемог!