back

На Бахмаччині триває підготовка до опалювального сезону

05 вересня 2019

Питання стану підготовки господарського комплексу та соціальної інфраструктури району до роботи в осінньо-зимовий період обговорено сьогодні  на засіданні районного оперативного штабу, яке провела голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, за участі представників Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

У ході засідання керівники та представники  підприємств, установ та організацій району доповіли про вжиті заходи з підготовки до опалювального сезону та озвучили проблемні питання, які необхідно вирішити.  Особливу увагу  на засіданні було приділено готовності до зими закладів освіти, культури, охорони здоров'я та  соціального захисту населення.

- Питання підготовки об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період постійно перебуває на контролі райдержадміністрації, регулярно розглядається на засіданнях районного оперативного штабу та координаційних нарадах. Тож завданням №1 для кожного з нас є стовідсоткова готовність об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону вже 1 жовтня 2019 року, - наголосила Тетяна Неділько.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації