back

Село, моє рідне село...

09 вересня 2019

Кожен населений пункт  має свою історію, традиції та надбання, видатних та працьовитих людей. Гарною нагодою згадати минувшину, вшанувати поважних людей, розповісти про здобутки громади є відзначення Дня села. Саме тут збираються люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх їх об’єднує одне спільне почуття –   любов до малої батьківшини.

Дмитрівка розпочала саяткування з осіннього ярмарку, який розкрив скарбницю талантів педагогів, дітей та батьків. Вражали й дивовижні роботи місцевих умільців. Робота дитячих аніматорів, батути та безкоштовні ласощі - все це забезпечило святковий настрій та чарівну атмосферу!

Цього ж дня святкували й жителі Красилівки, які  зачарували "козацьким" вокалом та неабиякою енергетикою. Глядачі з особливим трепетом зустрічали виступи місцевих колективів, щирими оплесками підтримували малечу. Також всі бажаючі мали змогу помилуватися  чудовою виставкою майстрів народної творчості, яка була представлена  у фойє.

З неабияким розмахом відзначили  День села і в Пісках - піснями, хореографічними композиціями, вітаннями від малечі, гостинністю та щедрим частуванням. 
Хвилиною мовчання вшанували загиблих. Вдячним словом згадали тих, хто своєю працею багато зробив та робить для села.
Радість свят з жителями громад розділили народний депутат України Валерій Давиденко, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради, Микола Іванюк. 
Загалом, усі свята пройшли в атмосфері тепла і любові. Заряду енергії, отриманої під час святкування, у глядачів, гадаємо, вистачить на весь рік.
Загальний відділ апарату райдержадміністрації