back

Подарунки для багатодітних родин

04 жовтня 2019

Діти – найдорожче багатство кожної родини та кожної людини. Заради їх щастя батьки готові долати всі труднощі і перешкоди. Саме в дітях – надія на щасливе майбутнє не тільки конкретних сімей, а й всього українського роду. Погодьтеся, діти – це абсолютне щастя! А якщо їх в сім’ї п’ять і більше?!

Олена Грищенко родом з сусідньої Борзнянщини. Спочатку проживала в Пісках, а нині разом з трьома доньками та двома синами мешкає у Стрільниках. Попри домашні клопоти та турботи, Олена знаходить хвилинку вільного часу, аби сісти за улюблену справу, - вишивання бісером. Жінка розповідає, що створює картини різної тематики, але найбільш полюбляє працювати над іконами. У кожну роботу вона вкладає душу, щедро ділиться своєю енергією, і, мабуть, саме тому від них не можна відірвати погляд. 

Кожна дитина в родині займається тим, що дійсно подобається. Так, Артем захоплюється спортом. Хлопець просто не уявляє свого життя без футболу. Кожного дня після уроків залишається з друзями поганяти м'яча. Найстарша Вікторія встигає допомогти і по господарству, і наглянути за найменшими, а ще захоплюється малюванням та співом. Середульша Даринка теж займається спортом. Семирічний Ярослав, як і всі хлопці його віку, хоче бути відважним  лицарем. А найменша Валерія уявляє себе принцесою і чекає на казку, яку щовечора їй читає матуся.

- Ваша родина є прикладом взаємної допомоги. Тож нехай у вашій оселі завжди панує злагода й добробут, - зазначила, спілкуючись з багатодітною родиною  голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.

Теплі слова про родину прозвучали і з вуст Стрільницького сільського голови Сергія Дзюби.

Багатодітна родина Грищенків отримала двоярусне ліжко та смаколики для малечі.

Також необхідні у побуті меблі отримали родини Антоніни Данько з с. Бахмач, Тетяни Салій з с. Рубанка,  Наталії Кравець та Рози Дюрій з с. Фастівці. Це стало можливим за рахунок коштів обласного бюджету завдяки реалізації відповідної обласної Програми, що спрямована на покращення соціально-побутових умов проживання багатодітних сімей, в яких виховується 5 і більше дітей.

 

Загальний відділ апарату райдержадміністрації