back

Урочисті проводи для 8 призовників з Бахмаччини

07 жовтня 2019

Служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Сьогодні відбулися урочисті проводи призовників району осіннього призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Дана подія завжди хвилююча і водночас урочиста: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків викликає почуття гордості, радості і водночас хвилювання за своїх синів. Крім тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни, а це Сергій Груша, Андрій Кеба, Владислав Кузьменко з м. Бахмач, Олександр Пугач з с. Курінь, Віктор Шульга з  с. Гайворон, Микола Чуприна з с. Митченки, Ярослав Голубенко з  с. Фастівці, Андрій Драненко з с. Осіч, - зібралися батьки, родичі, численні друзі.

Завітала на захід, аби привітати юнаків з почесною справою і голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько.

- Ви вже проявили мужність. Вірю, що під час проходження служби в українському війську ви загартуєте волю та витривалість, силу духу і фізичну виправку. Усі ми хвилюємось  і водночас пишаємось вами, бажаю доброї служби, вірних друзів і  Божого благословіння, - підкреслила  очільниця району. 

Звертаючись до майбутніх солдат,  Тетяна Неділько радила частіше телефонувати батькам, щоб ті не хвилювалися, та й батьківське слово має велику силу й безумовно буде допомагати при проходженні військової служби.

Із напутніми словами звернувся до призовників військовий комісар Бахмацького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Олександр Григорчук. Він наголосив батькам та рідним, бо це їх найбільше турбувало, що юнаки нестимуть військову службу у частинах, які ніяким чином не братимуть участі у військових операціях на сході країни, де триває російська агресія.

Благословив призовників, освятив  святою водою та побажав здоровими і змужнілими повернутись додому настоятель, ієрей Володимир Павлина. Усім призовникам  він подарував натільні хрестики, як оберіг від рідної землі та символ віри.

 Юнакам також від керівництва району були вручені подарунки, а на згадку про цю хвилюючу мить зроблено фото, яким згодом і розпочнеться армійський альбом.  Далі коротке прощання з рідними – та у транспорт.
         Щасливої і легкої вам служби, дорогі призовники!

\
Загальний відділ апарату райдержадміністрації