back

Розглянуто питання формування іміджу служби зайнятості в процесі взаємодії з роботодавцями

28 листопада 2019

З 1 серпня поточного року в державній службі зайнятості стартував новий проєкт – інститут консультанта роботодавця. 

Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

З метою опанування нової методики надання послуг роботодавцям, 26 листопада в Бахмацькій районній філії Чернігівського ОЦЗ відбувся тренінг для фахівців Ічнянської, Борзнянської та Бахмацької філій обласного центру зайнятості.

Навчання проводили заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Роговець, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Людмила Лисобикова та начальник відділу організації  профорієнтації Марина Кривопала.

Під час тренінгу учасники розглядали питання формування іміджу служби зайнятості в процесі взаємодії з роботодавцями та їх головні потреби і очікування від співпраці.

За словами Сергія Роговця, новий підхід до обслуговування роботодавців має переорієнтувати роботу фахівців служби зайнятості з формальної реалізації визначених законом функцій на задоволення індивідуальних потреб кожного клієнта.

У процесі навчання фахівці проаналізували методи підвищення рівня командної роботи при наданні послуг, навичок самопрезентації консультанта роботодавця та оволоділи комунікативними технологіями ділового спілкування.

 

Бахмацька районна філія

Чернігівського ОЦЗ