back

Семінар за участю представників Бахмацького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

27 листопада 2019

З метою  інформування шукачів роботи щодо переваг контрактної служби в Збройних силах України в Бахмацькій районній філії Чернігівського ОЦЗ відбувся для безробітних семінар за участю представників Бахмацького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Заступник військового комісару Бахмацького РТЦКСП Володимир Бойко проінформував присутніх про умови та терміни проходження військової служби за контрактом у військових частинах, основні професії, що потребують укомплектування. Також розповів про те, що однією з умов вступу є проходження професійно-психологічного відбору та відбору на придатність до військової служби за фізичним розвитком і станом здоров’я.

Крім того, Володимир Миколайович повідомив про те, що протягом 2019 року грошове забезпечення військовослужбовців  істотно збільшене. Виступаючим також було зазначено, що тепер можна укладати контракт не лише терміном на 3-5 років, а й на 6 місяців.

Далі зробив наголос на інших перевагах контрактної служби - це виплата одноразової грошової винагороди при укладанні першого контракту та матеріальних допомог на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань; можливість отримати вищу освіту у вищих військових навчальних закладах; гарантовані соціальні пільги, як під час служби, так і при звільненні з військової служби в запас; збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати тощо.

Бахмацька районна філія

Чернігівського ОЦЗ