back

ДНЗ «Рукавичка» — 50 років!

29 листопада 2019

Радісну подію відзначив міський дошкільний навча­льний заклад «Рукавичка». Рів­но 50 років тому у 1969 році ма­ленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудо­ва­ного дитсадка, а оче­нята почали звикати до дивовиж­ного світу, де оселилося без­турботне дитинство. Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін - перші випускники приводять своїх дітей, онуків.

Працюють у колективі творчі люди, знавці своєї справи на чолі з керівником Любов’ю Євтушенко. За 50 років заклад випустив велику кількість дошкільнят, озбро­єних необхідними знаннями, вмі­н­ням працювати в колективі, ви­хованих і підготовлених до шко­ли. Нині його відвідує 146 дітей віком від 2 до 6 років. 

Відзначення дня народження садочка - це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в одну сім’ю.

Святкування 50-річчя від Дня заснування дошкільного навчального закладу №1 «Рукавичка» проходило у просторій музичній залі.

Привітати ювілярів завітало чимало гостей, зокрема ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, випускники й вихованці садочку, батьківський колектив.

Серед почесних гостей голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, заступник  голови районної ради Віталій Дзюба, Бахмацький міський голова Павло Шимко.

Очільниця району привітала всіх працівників садочку, діток та їхніх батьків зі святом, та побажала «берегиням дитячих сердець» добра і родинного затишку, а дошкільному закладу високих результатів у навчанні та вихованні маленьких українців.

Для присутніх була представлена концертна програма - справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які співали, танцювали, розказували віршики, чим забезпечили чудовий настрій всім присутнім.

Під час святкування гості мали змогу передивитись мультимедійну презентацію, яку створили з нагоди святкування 50-річного ювілею. Всі присутні з цікавістю та з хвилюванням спостерігали, як за час існування змінювався рідний садочок, на світлинах знаходили знайомі обличчя нинішнього колективу та тих людей, які вже не працюють в закладі.

З особливою повагою ведучі згадували про тих людей, які пішли на заслужений відпочинок: всі були раді зустріти в ошатній залі ветеранів дошкільної освіти, які пропрацювали в цьому дитячому саду не один рік, почути від них приємні слова і привітання. Скільки малюків пройшли через їх руки, скільки віддали вони тепла і ласки кожній дитині.

Ювілей дитячого саду - це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри. Саме з таким настроєм і зустрічав наш дитячий сад свій ювілей і приймав привітання від гостей.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації