back

ВІдкрито сучасний центр обслуговування клієнтів товариства «Енера Чернігів»

13 лютого 2020

Сучасний центр обслуговування клієнтів товариства «Енера Чернігів» сьогодні відкрили у Бахмачі. Відтепер тут будуть обслуговувати 23659 побутових споживачів та 557 юридичних.

Як зазначив директор ТОВ «Енера Чернігів» Роман Гамениця, це 6 сучасний центр обслуговування на Чернігівщині.

- Люди, які будуть обслуговуватись у вас,  матимуть можливість зекономити час для вирішення своїх проблем. Це основне завдання. Якщо ми налагодимо комунікацію зі споживачем, то це буде чудово, - зазначила голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, яка завітала на відкриття.

 Також в урочистому відкритті центру взяли участь заступник комерційного директора з технічного забезпечення АТ «Чернігівобленерго» Іван Заровний, директор Бахмацького РЕМу Олександр Максимов. 

Тепер абонентам не потрібно довго шукати необхідного фахівця, адже розв’язати всі питання можна в центрі, в якому працює 4 фахівці, які роз’яснюють інформацію по пільгам та субсидіям, допоможуть розібратись із перенесенням оплат, укладанням договорів на постачання електроенергії та нададуть консультації по розрахунках за спожиту електроенергію. Головний адміністратор центру Тетяна Єщенко розповідає, що люди мають змогу розрахуватися за послуги, а саме: спожиту електроенергію, повторне підключення та інші, не виходячи з приміщення, адже встановлено термінал.

Одразу після урочистого відкриття центр прийняв перших клієнтів.

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації