back

На позачерговому засіданні районної комісії з питань ТЕБ і НС обговорили питання додаткового посилення карантинних заходів на Бахмаччині

24 березня 2020

Сьогодні, 24 березня відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У роботі комісії взяли участь голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк, Бахмацький міський голова Павло Шимко та директор ТОВ «Бахмацький ринок «Колос» Людмила Іванько.

На початку засідання голова райдержадміністрації Тетяна Неділько повідомила про вжиті заходи щодо загрози поширення коронавірусу COVID-19 на території району. Зокрема, ознайомила присутніх з вимогами протоколу № 5 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 березня 2020 року. Йшлося про посилення обмежувальних заходів у боротьбі з поширенням небезпечної хвороби.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісія вирішила додатково посилити заходи карантину з метою зменшення контактів між людьми та їх безпеки, рекомендуючи керівникам мережі продуктових магазинів «ФОРА», «АТБ» дотримуватися вимог,  щоб в торгівельних приміщеннях кількість споживачів не перевищувала 10 осіб,  та забезпечити заходи щодо безумовного дотримання санітарних норм.

Наразі, враховуючи те, що ринки є місцем одночасного скупчення більше 10 чоловік, відсутності пропускного чи обмежувального режиму на них, на виконання вимог постанови КМУ, комісія рекомендує міським, селищному, сільським головам та директору ТОВ «Бахмацький ринок «Колос» вжити заходи щодо закриття ринків, у тому числі тих, на яких реалізуються продовольчі товари з 25 березня 2020 року до закінчення карантинних обмежень.

Також Бахмацькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області доручено посилити контроль за системами водопостачання, водовідведення та проведенням лабораторних досліджень води.

Підводячи підсумки, голова райдержадміністрації Тетяна Неділько акцентувала увагу присутніх на відповідальному ставленні до власної безпеки, безпеки  рідних та дотримання карантинних заходів.

 

Головний спеціаліст з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації