back

Дорогі наші випускники!

30 липня 2020

     У житті кожної людини є багато визначних подій, однак закінчення школи - особливо пам’ятний період. Тож щирі вітання випускникам Бахмаччини!

     Звісно, навчальний рік 2019 – 2020 був непростий через карантин та  дистанційне навчання. Однак  ви всі з гідністю подолали це випробування, переможно підкоривши перші важливі життєві вершини. Ми пишаємося вами, ви – наша гордість і надія. Хочете бути вільними? Вдихніть на повні груди повітря і відчуєте солодкий присмак свободи. Хочете бути успішними? Розправте свої зміцнілі крила і впевнено прямуйте до мети. Нашій державі потрібен ваші розум, талант і відданість.

     Окремі слова вдячності педагогам та батькам, які завжди підтримували вас та вивели на широкий життєвий шлях. Нехай ваші успіхи у майбутньому стануть винагородою учителям та рідним за благородний труд, терпіння і любов.

     Позаду довгий шлях до знань, але попереду світла, захоплива дорога багатьох можливостей, творчих ідей, здійснення мрій. Нехай тільки добре, яскраве і незабутнє чекає вас. Нехай ніколи не залишає щастя, удача і везіння!
 

Голова райдержадміністрації

Світлана Мельник