back

Обговорено ряд важливих питань, що стосуються закладів соціально-економічної сфери

29 липня 2020

     Сьогодні, 29 липня, у рамках громадської приймальні голова райдержадміністрації Світлана Мельник відвідала Григорівську територіальну громаду.

     Спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Станіславом Вороб’єм, заступником голови райдержадміністрації Галиною Рибальченко, начальником відділу освіти райдержадміністрації Ларисою Журбою, начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Володимиром Лелюшком, секретарем Григорівської сільської ради Оленою Тупою ознайомилися з роботою закладів гуманітарної сфери та заслухали основні проблемні питання їх функціонування.

     У ході поїздки, найперше, оглянули навчальний заклад – Григорівську ЗОШ І-ІІІ ст., адже одним із пріоритетних завдань є її добудова. Посадовці не оминули увагою і старі приміщення школи. Зокрема, відвідали дошкільний навчальний заклад «Сонечко».

     Також, було відмічено бажання молоді приймати активну участь у різних спортивних заходах та займатися в позашкільний час тенісом й у тренажерній залі. Тому присутні обговорили питання щодо можливості перенесення спортивного обладнання в приміщення Будинку культури.

     Не оминули увагою й Григорівську лікарську амбулаторію, яка обслуговує не лише жителів Григорівки та Веселе, а і мешканців сіл Білі Вежі, Зеленівка, хутір Шевченкове. 

     Окрім цього, обговорювалися й інші проблемні питання на підвідомчій території та визначались шляхи їх вирішення.

     Загалом, останнім часом спостерігається загальна тенденція до покращення життя у всіх його сферах та проявах, а це засвідчує про правильно обрану стратегію економічного та соціально-культурного розвитку району.

     Радує й те, що значну частину соціальних проблем розвитку громади вдається вирішувати у взаємодії з місцевими сільськогосподарськими підприємствами.

     Підсумовуючи, слід відмітити, що є над чим працювати, але лише спільними зусиллями районного керівництва, органів місцевого самоврядування та громади можна здійснити намічені плани.

Сектор з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації