back

Привітали випускників-медалістів

30 липня 2020

     Сьогодні для випускників  навчальних закладів  Бахмаччини - особливе свято. Відрадно, що успішно, із золотими та срібними медалями, завершив навчання 21 випускник. Урочистості з цієї нагоди відбулись з дотриманням усіх карантинних норм. Випускники поодинці, із розмежуванням у часі,  отримували заслужені нагороди та подарунки, а батьки з гордістю споглядали за дійством.

     - Сьогодні особливий день, бо вітаємо особливих дітей. Дітей, які своєю наполегливою працею здобували медалі, і сьогодні їх  отримають, - зазначила голова райдержадміністрації Світлана Мельник.

     До привітань приєдналися заступник голови районної ради Віталій Дзюба, Бахмацький міський голова Павло Шимко, директори  навчальних закладів та наставники дітей.

     Цей рік щоразу давав  нові випробування випусникам, але вони мужньо боролися та йшли до своєї мети. Завтра перед ними відкриється багато стежок, але вибрати необхідно свою, правильну дорогу. Це - буде ваш вибір, ваше життя. Бажаємо вам здоров’я, успіхів, нових досягнень, звершень та простих речей, таких, як щастя і любов. Зичимо жити і творити на благо Бахмаччини та нашої держави.

 
Сектор з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації