Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old

06 лютого 2013

Відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

15 листопада відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Участь у засіданні взяв голова райдержадміністрації Микола Миронець.

Виступаючи перед присутніми, голова райдержадміністрації, зокрема, зазначив, що конструктивна владно-суспільна взаємодія має стати невід’ємним складником усієї системи відносин в українському суспільстві. Саме на цьому наголошує Президент України Віктор Янукович.

На заході було обговорено проект Програми економічного та соціального розвитку району на 2014 рік та інформовано членів Громадської ради про стан розгляду райдержадміністрацією питання щодо покращення матеріально-технічного забезпечення районного дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Мрія".

Начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Галина Рибальченко представила проект Програми.

Основні показники Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік розраховані, виходячи із існуючих тенденцій соціально-економічного розвитку району, враховують економічну поточну ситуацію в районі, а також наміри місцевих суб’єктів господарювання.

У галузі промисловості першочерговими завданнями підприємств у наступному році будуть: підвищення рівня завантаженості виробничих потужностей, розширення ринків збуту продукції, відновлення тривалий час непрацюючих підприємств, створення нових виробництв, впровадження заходів з енергозбереження, підвищення інвестиційної активності підприємств.

Загальний приріст виробництва товарної продукції становитиме 2,3 %, при цьому буде вироблено продукції на загальну суму 15,9 млн. грн.

З приростом працюватимуть всі підприємства.

Значна увага приділятиметься розвитку зовнішньоекономічної діяльності шляхом розширення представництва району на зовнішніх ринках. Обсяг експортних операцій на 12,3 % перевищить імпортні, що дасть можливість забезпечити позитивне сальдо. Загалом зовнішньоторговельний оборот складе 4,5 млн. дол. США. Зовнішньоекономічною діяльністю у наступному році займатимуться 12 підприємств.

У агропромисловому комплексі на 2014 рік по всіх категоріях господарств заплановано посів зернових на площі 53,8 тис. га, валовий збір зернових планується отримати в об'ємах 305,4 тис. тонн.

Велика увага приділятиметься питанню залучення капітальних інвестицій, яких планується отримати в обсязі 115,0 млн.грн., що на 9,0 % більше, ніж очікується у поточному році.

Пріоритетними об’єктами на наступний рік визначені :

- завершення робіт по реконструкції терапевтичного відділення ЦРЛ під поліклінічне (1 461,0 тис.грн.),

- завершення робіт по будівництву Григорівської ЗОШ I-III ст. на 144 місця (13,8 млн.грн.),

- будівництво водогону до головного корпусу Бахмацької ЦРЛ з підключенням населення північно-східної частини м. Бахмач (1 710,0 тис.грн.),

- капітальний ремонт вхідної групи та фасаду районного Будинку культури м. Бахмач (2 500,0 тис.грн.),

- будівництво ФАПу в с. Бахмач (2 360,8 тис.грн.),

- будівництво водозабору підземних вод для водопостачання в м. Бахмач (3 099,0 тис.грн.),

- реконструкція каналізаційних очисних споруд КП «Бахмач-водсервіс» (4,6 млн.грн.) та роботи по ряду інших об’єктів.

У наступному році планується ведення в експлуатацію житлового будинку з магазином і кафе в м. Бахмач, вул. Жовтнева,61 А, загальною площею 120 кв.м.

У наступному році відбудеться подальше реформування системи охорони здоров’я з акцентом на медичне обслуговування населення первинною ланкою, в першу чергу лікарськими амбулаторіями загальної практики-сімейної медицини та забезпечення високоякісної доступної медичної допомоги населенню.

У галузі освіти продовжаться роботи по модернізації дошкільної освіти. З цією метою будуть реалізовуватися заходи районної цільової програми розвитку дошкільної освіти на 2011-2017 роки, планується відкриття дошкільної групи в с. Тиниця шляхом реорганізації загальноосвітньої школи в навчально-виховний комплекс.

За результатами засідання Громадська рада прийняла наступні рішення:

1.Схвалити проект Програми економічного та соціального району на 2014 рік.

2. На черговому засіданні затвердити орієнтовний план роботи Громадської ради на 2014 рік.

3. Направити звернення до Бахмацького міського голови щодо відновлення освітлення вулиць міста у вечірній час.Відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

13 серпня відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації, в якому взяла участь в.о. голови райдержадміністрації Олена Озмитель.

На заході було розглянуто наступні питання:

1. Про стан організації роботи районних служб з організації дозвілля молоді.

2. Громадське обговорення проектів таких рішень:

- про ліквідацію Часниківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бахмацької районної ради Чернігівської області;

- про реорганізацію Курінської, Митченківської, Городищенської  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів Бахмацької районної ради Чернігівської області у навчально-виховні комплекси;

- про створення комунального закладу «Бахмацький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- про присвоєння Бахмацькій районній школі мистецтв імені Андрія Розумовського.

3. Про виконання рішення Громадської ради щодо  напрямків роботи реєстраційної служби Бахмацького районного управління юстиції і реєстрації права власності на майно та землю.

За результатами обговорення першого питання, учасники Ради  вирішили рекомендувати райдержадміністрації поліпшити матеріально-технічну базу позаміського закладу відпочинку для дітей "Мрія", що діє на базі Курінської ЗОШ І-ІІ ступенів. Члени Громадської ради одноголосно підтримали проекти вищезазначених рішень, винесених на громадське обговорення. 

З третього питання Громадська рада вирішила повторно направити листи до Державної реєстраційної служби України та реєстраційної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області щодо збільшення штатної чисельності реєстраційної служби Бахмацького районного управління юстиції.

 Відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

24 квітня відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

Про напрямки роботи реєстраційної служби Бахмацького районного управління юстиції і реєстрації права власності на майно та землю поінформувала начальник реєстраційної служби Бахмацького районного управління юстиції. Дане питання викликало активне обговорення. Виступаючи перед присутніми, голова райдержадміністрації Атолій Булига зазначив, що в організації роботи реєстраційної служби району існують проблеми, а саме: штатна чисельність працівників (3 особи) не пропорційна кількості населення району (46 846 осіб), й дане питання порушено на обласному рівні.

Ситуація, що склалась, створює незручності як для жителів (нічні черги), так і для працівників служби (робота без вихідних та понаднормово).

За результатами засідання Радою було прийнято рішення направити листи:

- головам райдержадміністрації та районної ради щодо виділення додаткового приміщення для реєстраційної служби Бахмацького районного управління юстиції з метою забезпечення належних умов роботи.

- Реєстраційній службі Головного управління юстиції в Чернігівській області, Державній реєстраційній службі України, Кабінетові Міністрів України щодо збільшення штатної чисельності реєстраційної служби Бахмацького районного управління юстиції пропорційно кількості населення району та забезпечення технічними засобами.

- Кабінетові Міністрів України, народному депутатові України Олегу Ляшку про необхідність внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав", зокрема, узаконити норму щодо реєстрації прав на нерухоме майно без реєстрації права власності.Затверджено план роботи Громадської ради на 2013 рік

28 лютого відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації. У ході заходу було обговорено та затверджено план роботи Громадської ради на 2013 рік.

У засіданні взяв участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Мельник, який, зокрема, зазначив, що прагнення співпрацювати інститутів влади та громадськості є передумовою реалізації в Україні принципу верховенства людини, розбудови громадянського суспільства та правової держави, забезпечення свобод, прав та інтересів кожного громадянина. «Лише шляхом взаєморозуміння можна досягти позитивних результатів», – підсумував Володимир Вікторович.Сформовано новий склад Громадської ради при райдержадміністрації

5 лютого в приміщенні райдержадміністрації відбулись установчі збори із формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Для їх підготовки Ініціативна група у складі представників громадськості та райдержадміністрації організувала прийом заяв від інститутів громадянського суспільства. За рішенням Ініціативної групи 10 кандидатур і стали учасниками Установчих зборів.

За дорученням голови райдержадміністрації Анатолія Булиги участь у зборах взяв Володимир Мельник, заступник голови райдержадміністрації.

“Попередній склад Громадської ради продемонстрував багато позитивних прикладів вирішення проблемних питань Позитивними також були приклади, коли за результатами громадського обговорення до проектів районних програм чи інших нормативно-правових актів вносилися суттєві зміни. А основним надбанням Громадської ради у 2011–2012 роках стало встановлення дієвої комунікації між інститутами громадянського суспільства та структурними підрозділами райдержадміністрації”, – зазначив Володимир Мельник, звертаючись до учасників установчих зборів.

Голова Громадської ради у 2011–2012 роках Тамара Силка розповіла про основні напрями роботи ради попереднього скликання.

За рішенням установчих зборів, Громадську раду сформовано у складі 10-ти представників інститутів громадянського суспільства. За пропозицією Ініціативної групи було одразу ж проведено перше засідання новоствореної Громадської ради. Серед питань порядку денного – вибори голови Громадської ради та питання обговорення збору пропозиції для подальшого обговорення проектів Положення та Регламенту Громадської ради, складання плану роботи ради на 2013 рік.

За пропозицією членів Громадської ради, Ініціативної групи з підготовки установчих зборів головою новоствореної Громадської ради обрано Тамару Силку, заступника голови Бахмацької районної  організації «Спілка жінок» (одноголосно).

На наступному засіданні Громадської ради, яке відбудеться орієнтовно 28 лютого 2013 року, обговорюватимуться установчі документи ради, перспективні плани роботи та інше. Тож у найближчі тижні члени ради мають надати до відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації свої пропозиції щодо Положення та Регламенту роботи Громадської ради.Увага!

У зв’язку з об’єктивними причинами та за рішенням ініціативної групи змінено дату проведення установчих зборів інститутів громадянського суспільства для обрання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» повідомляємо, що 5 лютого 2013 року о 15:00 год. в залі засідань райдержадміністрації (м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36) відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства (далі — ІГС) для обрання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

До участі у зборах запрошуються ІГС, які подали заяви до ініціативної групи згідно визначеного порядку.

Реєстрація учасників: 14:30 — 14:55 год.

Ознайомитись з інформацією про учасників установчих зборів можна за адресою: вул. Першотравнева, 36, м. Бахмач, 16500, відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Контактний телефон: 5-31-78.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів ІГС для обрання складу Громадської ради при райдержадміністраціїРозпочато прийом документів від ІГС для участі в установчих зборах для обрання складу Громадської ради при райдержадміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» повідомляємо, що 7 лютого 2013 року о 15:00 год. в приміщенні райдержадміністрації відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

До участі у зборах запрошуються всі інститути громадянського суспільства (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

електронна версія вказаних документів у форматі Microsoft Word (.doc).

Заява та додатки подаються у довільній формі (зразки документів додаються).

За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу Громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що буде повідомлено на сторінці Бахмацької райдержадміністрації офіційного веб-сайту Чернігівської облдержадміністрації.

Заяву про бажання взяти участь в установчих зборах (з відповідними додатками) подавати до 29 січня 20113 року на адресу: вул. Першотравнева, 36, м. Бахмач, 16500, відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськими організаціями і засобами масової інформації апарату райдержадміністрації. Електронна пошта: bhadm@cg.ukrtel.net (надсилати з з поміткою «Установчі збори»). Контактні телефони: 5-31-78. Відповідальна особа: Бурдюг Людмила Олегівна


Зразок заяви та додатків щодо участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства для обрання складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації

Додаток Громрада.doc

Ініціативна група з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства для обрання складу Громадської ради при райдержадміністрації