Бахмацька РДА
Анонси


Звіти про роботу Громадської ради

Назад

Звіт про діяльність Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації в 2011-2012 роках

На виконання постанови Кабінету Міністрів України “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” від 3 листопада 2010 року № 996, рішення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства щодо створення Громадської ради при Бахмацькій районній державній адміністрації від 10 лютого 2011 року та з метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю райдержадміністрації, налагодження ефективної взаємодії райдержадміністрації з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики розпорядженням голови райдержадміністрації від 10 лютого 2011 року № 86 затверджено склад Громадської ради при районній державній адміністрації, до якої ввійшло 8 представників інститутів громадянського суспільства району.

16 березня 2011 року проведено перше засідання Громадської ради при Бахмацькій районній державній адміністрації, де оприлюднено результати установчих зборів, затверджено Положення та Регламент Громадської ради, обраний голова Громадської ради, його заступник та секретар, також затверджено план роботи Громадської ради на 2011 рік.

На другому засіданні 8 червня розглянуто питання щодо необхідності оптимізації мережі медичних та навчальних закладів району. За наслідками проведення засідання Громадської ради направлено рекомендації районній державній адміністрації.

8 червня відбулося третє засідання Громадської ради при райдержадміністрації, де було розглянуто наступні питання: «Вивчення питання щодо необхідності введення при органах місцевого самоврядування структурної одиниці, яка б займалася захистом прав споживачів», «Про благоустрій населених пунктів району». Бахмацькій районній державній адміністрації направлено відповідні рекомендації.

17 серпня відбулось позачергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації, де здійснено аналіз стану роботи Ради та розглянуто шляхи інтенсифікації її роботи.

6 жовтня на черговому засіданні Громадської ради при райдержадміністрації було розглянуто наступні питання: «Ознайомлення зі станом галузі культури та туризму в районі, зокрема, щодо популяризації туристичної привабливості Бахмаччини напередодні проведення чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012». За наслідками даного засідання направлено рекомендації районній державній адміністрації.

На засіданні Громадської ради, яке відбулось 30 грудня 2011 року, було підбито підсумки роботи Ради та обговорено план роботи на наступний рік.

Перше засідання Громадської ради в новому 2012 році пройшло 3 січня. З проектом районного бюджету на 2012 рік присутніх ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації Мельник С.П. 5 березня відбулось друге засідання Громадської ради, на якому підведено підсумки роботи господарського комплексу району за 2011 рік та планування роботи на 2012 рік.

18 квітня на засіданні Громадської ради було розглянуто хід проведення комплексу весняно-польових робіт у районі. Бахмацькій районній державній адміністрації направлено відповідні рекомендації.

Про соціальний захист ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни йшлося на черговому засіданні Громадської ради при райдержадміністрації, яке відбулось 20 червня 2012 року. За наслідками даного засідання направлено рекомендації районній державній адміністрації.

29 серпня на засіданні Громадської ради було розглянуто стан медичного обслуговування в районі. Бахмацькій районній державній адміністрації направлено відповідні рекомендації.

На засіданні Громадської ради, яке відбулось 28 вересня, було розглянуто наступне питання: «Про підготовку до опалювального сезону в районі». За наслідками даного засідання направлено рекомендації районній державній адміністрації. Також рішенням Громадської ради була створена ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

20 грудня на черговому засіданні Громадської ради при райдержадміністрації було підведено підсумки роботи Ради за звітний період.

Голова районної державної адміністрації та його заступники протягом звітного періоду брали участь в засіданнях Громадської ради при райдержадміністрації.

Громадською радою налагоджена співпраця з районною радою. На засідання Громадської ради запрошувалися і керівники фракцій у районній раді, голови постійних комісій районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення, з питань сім’ї і молоді та їх заступники.

Представники Громадської ради при райдержадміністрації та уповноважений від райдержадміністрації в жовтні 2011 року взяли участь в дводенному навчальному тренінгу, який було організовано Чернігівською громадською організацією “Освітній центр “Ініціатива” в партнерстві з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень та Всеукраїнською громадською організацією “Спілка Української Молоді” за підтримки Проекту ПРООН “Розвиток громадянського суспільства” в рамках проекту “Посилення спроможності районних громадських рад в Чернігівській області”.

Голова взяла участь у конференції “Громадські ради Чернігівської області: кращі практики та перспективи розвитку”, де в рамках конференції також відбулася зустріч голови облдержадміністрації Володимира Хоменка та голови обласної ради Анатолія Мельника з головами громадських рад при райдержадміністраціях, виконкомах міських рад. 21 грудня голова громадської ради взяла участь в семінарі, організатором якого виступив Секретаріат Кабінету Міністрів України.

Інформація про проведення засідань Громадської ради при райдержадміністрації постійно висвітлюється в районній газеті «Голос Присеймів’я» та на сторінці Бахмацької райдержадміністрації офіційного веб-сайту Чернігівської облдержадміністрації.

Підсумовуючи роботу Громадської ради при райдержадміністрації за рік, можна зробити висновки про необхідність:

- підвищення відповідальності окремих членів Громадської ради за свою роботу (відвідування засідань та підготовка до засідання);

- виготовлення посвідчень членам Громадської ради, що робить легітимним їх роботу при перевірці діяльності організацій, підприємств, установ;

- винесення на розгляд Громадської ради одного (можливо двох питань, тематично об’єднаних) з метою більш глибокого їх вивчення;

- посилення контролю за виконанням рішень Громадської ради при райдержадміністрації.

Назад18 Жовтня 2017 10:37
10 Жовтня 2017 09:25
22 Вересня 2017 14:59
17 Вересня 2017 15:54
04 Вересня 2017 14:18

Якою мовою Ви хотіли б дивитися фільми в кінотеатрах