back

Робота із протидії корупції

12 липня 2011

8 липня в районній державній адміністрації відбувся виїзний семінар-тренінг "Забезпечення ефективності боротьби із корупцією та запровадження принципів належного врядування у сфері публічної адміністрації" для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів виконавчої влади, інших категорій слухачів. ДЕТАЛЬНІШЕ>>>


В роботі семінару взяв участь голова райдержадміністрації В"ячеслав Кауфман. З питань, що виносились до уваги присутніх, виступили Мужикова Наталія Михайлівна – заступник начальника юридичного відділу апарату облдержадміністрації; Меженний Сергій Олександрович – головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації.


Присутні мали змогу ознайомитися з основами сучасного антикорупційного законодавства України та світовим досвідом, основними аспектами законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", взяти участь у практичних вправах із зазначених питань, отримати відповіді на питання, що виникають в ході повсякденної діяльності.