back

Президент наголошує на важливості створення фільмів і телепрограм до 200-річчя Т.Шевченка

06 березня 2013

Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості створення художніх фільмів, теле- і радіопрограм до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Про це Глава держави заявив під час засідання Громадської гуманітарної ради, що відбулося в Каневі.

Учасники засідання обговорили підготовку до відзначення ювілею Кобзаря. Глава держави звернув увагу присутніх на питання, пов’язані з виконанням відповідного Указу Президента.

«Чи розпочата робота зі створення художніх фільмів про життя і творчість Тараса Шевченка, чи будуть створені цикли телерадіопередач?» – запитав Віктор Янукович у членів Громадської гуманітарної ради. Президент поцікавився, як просувається робота щодо внесення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка до календарного плану пам’ятних дат ЮНЕСКО у 2014 році.

Глава держави наголосив на важливості постійного контролю щодо видання повного зібрання творів «Шевченківської енциклопедії» та перспективи розвитку Шевченківського Національного заповідника в Каневі та Національного музею імені Тараса Шевченка в Києві. «Нам потрібно підтримувати кожну конструктивну ініціативу, спрямовану на вшанування українського генія», - наголосив Президент.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича