back

Переможці їдуть в "Артек"

13 квітня 2011

На виконання наказу Міністерства України у справах сім"ї, молоді та спорту від 29.03.2011 р. «Про організацію III тематичної зміни в ДП «МДЦ «Артек» з 27-28 квітня по 17-18 травня 2011 року» та відповідно до Положення «Про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до ДП «МДЦ «Артек» за рахунок бюджетних коштів», затвердженого наказом Мінсім"ямолодьспорту від 20 лютого 2009 року № 474 (зі змінами), управління у справах сім"ї та молоді облдержадміністрації направляє дітей з багатодітних сімей, які стали переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини» в ДП «МДЦ «Артек».

Як уже повідомлялося раніше, 22 березня в обласному центрі відбувся другий етап Всеукраїнського конкурс-фестивалю "Таланти багатодітної родини".

Учасниці від Менського району посіли призові місця. У номінації "Художнє та авторське виконання" учениця Березнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Таран Олена виборола І місце. А у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Бура Крістіна посіла ІІІ місце.

Вітаємо дівчаток з приємною новиною і бажаємо їм гарного відпочинку.