back

Діяльність органів виконавчої влади

18 липня 2011

18 липня голова Менської райдержадміністрації А.В.Соломко за участю керівників відповідних структур провів нараду по питанню виконання Плану заходів з виконання у 2011-2016 роках Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року".

Перед присутніми виступила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Песоцька Т.А. Вона проаналізувала стан роботи служби щодо попередження злочинності та профілактики правопорушень серед дітей, закцентувала увагу на проведенні спільних рейдів за місцем проживання підоблікових. Зупинилася на організаційно-практичних заходах щодо протидії злочинності та правопорушенні у підлітковому середовищі, обліку сімей, які втягують підлітків у протиправну діяльність, навела окремі приклади скоєння злочинів та зупинилася на заходах, які будуть надалі проводитися щодо їх недопущення.

Підбиваючи підсумки, голова райдержадміністрації А.В.Соломко акцентував увагу учасників наради на спільній відповідальності всіх служб за долю дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

По закінченню наради голова райдержадміністрації із керівниками відповідних служб обговорив інші важливі питання організації дитячого відпочинку у літніх таборах, що знаходяться на території району.

У роботі наради взяли участь голова районної ради В.М.Невжинський та міський голова Ф.І.Фесюн.