14 березня 2013

«ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проектів регуляторних актів – проектів розпоряджень голови Бахмацької районної державної адміністрації Чернігівської області «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Бахмацької районної державної адміністрації та Регламент роботи Центру», «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Бахмацької районної державної адміністрації» та відповідного аналізу регуляторного впливу стосовно кожного проекту регуляторного акту

Головною метою прийняття розпоряджень є - удосконалення механізму надання адміністративних послуг та приведення його у відповідність до вимог чинного законодавства, створення зручних і сприятливих умов для отримання адміністративних послуг суб’єктами звернень, спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання, визначення порядку організації роботи центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.

Розробником проектів регуляторних актів є: Центр надання адміністративних послуг Бахмацької районної державної адміністрації Чернігівської області.

Поштова адреса розробника: 16500, м. Бахмач Бахмацького району Чернігівської області, вул.Першотравнева, буд. №36.

Телефон розробника – (04635) 3-31-38.

Факс розробника - (04635) 3-11-38.

Електронна адреса Бахмацької районної державної адміністрації Чернігівської області e-mail: [email protected]

Строк, протягом якого від суб’єктів господарювання, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження та пропозиції встановлюється - протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та відповідних аналізів регуляторного впливу стосовно кожного проекту регуляторного акту.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань просимо надсилати у письмовому або електронному вигляді – Центру надання адміністративних послуг Бахмацької районної державної адміністрації Чернігівської області.

 

 

У 2015-2017 роках регуляторні акти не приймалися

 

02.10.2014 року

 

ПРОЕКТ Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Бахмацької районної державної адміністрації

 

ПРОЕКТ Положення про Центр надання адміністративних послуг Бахмацької районної державної адміністрації та Регламенту роботи Центру

 

Аналіз регуляторного впливу щодо проекту розпорядження Бахмацької районної державної адміністрації «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Бахмацької районної державної адміністрації та Регламенту роботи Центру»

 

Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження Бахмацької районної державної адміністрації «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Бахмацької районної державної адміністрації»

 

2013 рік

 

Назва регуляторного акта         Адреса розробника         Спосіб оприлюднення         Термін прийняття зауважень та пропозицій         Спосіб надання зауважень, пропозицій        
Розпорядження в.о.голови Бахмацької районної державної адміністрації «Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бахмацького району» 16500, Чернігівська обл., м. Бахмач вул. Першотравнева, 36 каб. № 3 Сайт Бахмацької районної державної адміністрації Протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу, до 18.09.2013 року Поштовим відправленням на адресу розробника

 

Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бахмацького району

Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження «Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бахмацького району»

 

 

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта

 

Бахмацька райдержадміністрація повідомляє про розроблення проекту розпорядження в.о. голови райдержадміністрації «Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бахмацького району».

Розробник – управління економічного розвитку райдержадміністрації.

Проект розпорядження в.о.голови райдержадміністрації «Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бахмацького району» встановлює плату перевізників-претендентів за участь у конкурсі на внутрішньорайонних автобусних маршрутах.

З метою винесення на обговорення громадськості проект даного розпорядження та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сторінці райдержадміністрації офіційного сайту Чернігівської облдержадміністрації в рубриці «Регуляторна діяльність».

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту розпорядження «Про встановлення плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бахмацького району» та аналізу його регуляторного впливу становить 1 місяць з дня оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту розпорядження та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати поштовим відправленням на адресу розробника: Управління економічного розвитку райдержадміністрації, 16500, м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36. або на e-mail:[email protected]