11 липня 2016

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА адміністративної послуги Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

1_Субсидiя ЖКП

2_Надання пільг

3_Тимчасова допомога дiтям-алiменти

4_Одноразова допомога матерям-героiням

5_Довыдки для отримання пiльг

6_Допомога малозабезпеченій сiм'ї

7_Допомога по вагітності та пологах

8_Допомога при народженні дитини

9_Допомога на дiтей одиноким матерям

10_Допомога на дiтей пiд опiкою

11_Допомога особам з iнвалідністю з дитинства

12_Надбавка на догляд за дитиною з iнвалідністю

13_Допомога особам без пенсii та iнвалідам. (2)

14_Допомога на догляд за ос.без пенсії

15_Адресна допомога ВПО

16_Однораз доп.ос. з iнв. та двтям з iнв.

17_Однораз. доп. ЧАЕС

18_Видача путiвок iнв.

19_Видача направлення для авто

20_Напр. на технiчнi засоби реабiл.

21_Видача путiвки в БI

22_Видача посвiдчен ЧАEС

23_Встановлення статусу члена сiмї загиблого ветерана вiйни

24_Встановлення статусу учасника вiйни

25_Встановлення статусу особи з iнвалідністю внаслідок вiйни (1)

26_Видача посвідчення iнваліда з дитинства

27_ЧАЕС харчування

28_Допомога дiтям з багатодітних сiмей

29_ДСД особам без пенсії

 

 

З В І Т ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ ОЦІНКИ ЯКОСТІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НАДАНИХ СУБ’ЄКТАМИ, ЩО НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ НАСЕЛЕННЮ БАХМАЦЬКОГО РАЙОНУ за 2020 рік


 

Бахмацький районний територіальний центр

соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

 

Кадема Олена Миколаївна - директор центру

Чепаков Василь Сергійович - заступник директора центру

 

м. Бахмач, вул. В. Вернадського, б. 7

контактний телефон: (04635)21378, електронна пошта: [email protected]

Прийомні години: 8.00 – 13.00; 14.00 – 17.00

Відділення стаціонарного догляду районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг): с. Красне, с. Курінь, с. Митченки, с. Фастовці.

У районі функціонує Бахмацький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який має шість структурних підрозділів, а саме:

-  відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;

- чотири відділення стаціонарного догляду.

Відділення соціальної допомоги вдома надає послугу догляду вдома, якою передбачено:

 - допомогу у веденні домашнього господарства - закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів, допомогу у приготуванні їжі, прибирання житла, прання, дрібний ремонт одягу;

- допомогу в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами - виклик сімейного лікаря, комунальних служб, транспортних служб, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;

- допомогу в обробітку присадибних ділянок (площа обробітку присадибних ділянок визначається окремо для кожного конкретного випадку, але не більше ніж 0,02 гектара);

- допомогу в оформленні документів, внесення платежів, вирішення, за дорученням підопічних, різних питань в державних та інших установах.

Отримувати послугу догляду вдома, відповідно до Державного стандарту, можуть одинокі, самотні (мають працездатних рідних, що за законом повинні їх утримувати) особи похилого віку, особи з інвалідністю, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше ніж чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги. Умови надання послуги: одинокі - безоплатно, самотні - за плату згідно з затвердженими тарифами.

На даний час соціальну послугу догляду вдома надають 69 соціальних робітників 925 громадянам району.

 З метою запобігання та поширення коронавірусної інфекції всі соціальні робітники установи забезпечені марлевими пов’язками та резиновими рукавичками, проінструктовані щодо основних симптомів коронавірусної інфекції та порядку здійснення профілактичних заходів. Здійснюється щоденний телефонний зв’язок з підопічними, моніторинг стану здоров’я. Підопічні забезпечуються необхідними запасами продуктів харчування, предметами  першої необхідності, медикаментами тощо. Проводиться інформаційно-розяснювальна робота з підопічними щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією. Розроблено алгоритм дій у разі підозри на захворювання на коронавірус. Посилено співпрацю з підприємствами охорони здоров’я району.

Відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, за наявних можливостей, безоплатно надається натуральна допомога у вигляді продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів, твердого та м’якого інвентарю, ремонту одягу та взуття, комплексного обслуговування (розпилювання, рубання дров, косіння травостою, тощо).

Отримувати натуральну допомогу можуть одинокі особи похилого віку, особи з інвалідністю, які відповідно до акта обстеження матеріально-побутових  умов потребують вищезазначеної допомоги.

Громадяни, які не в змозі самостійно забезпечити свою життєдіяльність, можуть влаштуватись до відділень стаціонарного догляду. Підопічні відділень  забезпечені ліжко-місцем з комунально-побутовими послугами в стаціонарних умовах, чотириразовим раціональним харчуванням, медичним обслуговуванням, одягом, взуттям, білизною тощо.

Отримувати послугу стаціонарного догляду, відповідно до Державного стандарту, можуть одинокі особи похилого віку, особи з інвалідністю, хворі (з числа осіб працездатного віку на  період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше ніж чотири місяці), які не здатні до самообслуговування та згідно з медичним висновком потребують постійного стороннього догляду.

Соціальна послуга: ДОГЛЯД ВДОМА

Соціальна послуга: СТАЦІОНАРНИЙ ДОГЛЯД

Соціальна послуга: НАТУРАЛЬНА ДОПОМОГА

 

ЗВІТ про проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг, що надаються Бахмацьким районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2020 рік

 

ЗВІТ про проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг, що надаються Бахмацьким районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2019 рік

 


 

Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям на Чернігівщині

 

Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають повний спектр юридичної підтримки для внутрішньо переміщених осіб в Чернігівській та Сумській областях.

У рамках проекту вимушених переселенців з окупованих територій та зони бойових дій, інформують через ЗМІ про їхні законні права, засоби правового захисту та доступність юридичних послуг.

Кваліфіковані юристи надають всебічну безоплатну юридичну та консультаційну підтримку, адвокатську допомогу, в тому числі в національних й міжнародних судових інстанціях, зокрема через:

- юридичні консультації;

- допомогу в оформленні документів ;

- представництво інтересів в суді.

Основні питання, по яким надається юридична допомога:

- соціальні права і гарантії внутрішньо переміщених осіб;

- визнання фактів смерті, народження, реєстрації;

- поновлення втрачених документів;

- питання звільнення з підприємств в зоні проведення АТО;

- спадкові питання внутрішньо переміщених осіб;

- реєстрація внутрішньо переміщених осіб;

- права та обов`язки внутрішньо переміщених осіб;

- порядок надання адресної допомоги переміщеним особам.

Контакти приймальні: м. Чернігів, вул. Гонча 57, 14000, телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532; 063-959-35-34.

Проект «Захист прав, зниження ризиків та посилення гуманітарної допомоги ВПО та населенню, постраждалим внаслідок конфлікту в Україні» впроваджується Данською радою у справах біженців за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).