31 жовтня 2016

Містобудівна документація району зберігається на паперових носіях у секторі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Бахмацької районної державної адміністрації

с Красне зон

с. Красне генплан

с. Григорівка ген 

с. Григорівка зон

с. Щуча Гребля генплан

сел. Веселе генплан

сел Веселе зон

смт Дмитрівка генплан

смт Дмитрівка зон

Гайворон Існуючий стан

Гайворон Проектний план

Гайворон.Зонінг

с. БАХМАЧ Зонінг

с. БАХМАЧ-ГП

с. Глибоке ГП Існуючий стан

с. Глибоке ГП Основне креслення

с. Глибоке Зонінг

Щуча Гребля ZONING

Тиниця ГП-Model

Тиниця Зонінг

Тиниця ОП-Model

с. Піски ГП 1

с. Піски ГП 2

с. Піски зонінг 1

с. Піски зонінг 2

Заболоття ГП Існуючий стан

Заболоття ГП Основне креслення

Заболоття Зонінг

Рубанка ГП Існуючий стан

Рубанка ГП Основне креслення

Рубанка Зонінг

Терешиха ГП Існуючий стан

Терешиха ГП Основне креслення

Терешиха Зонінг

Голінка ГП Існуючий стан

 

Розроблення містобудівної документації  по Бахмацькому  району станом на 01.04.2019 року

 

У 2018 році проведено громадське обговорення поновлених Генеральних планів та Планів зонування у кількості 21, а саме: м. Бахмач, с. Григорівка, сел. Веселе, с. Бахмач,  с. Курінь, с. Ополонське, с. Українське, с. Шумейків, с. Біловіжі І, Біловежі ІІ,  с. Зеленівка, с. Зарукавне, с. Голінка, с. Гайворон, с. 8-Березня, с. Кропивне,  м. Батурин, с. Городище, с. Матіївка, смт Дмитрівка, с. Щуча Гребля.

 

Затверджені Генеральні плани та зонінги по 10 населенних пунктах, а саме: с. Голінка, с. Гайворон, с. 8-Березня, с. Кропивне, с. Тиниця, смт Дмитрівка, с. Щуча Гребля, с. Григорівка, селище Веселе, (Генеральний План), с. Красне (зонінг).

 

На 2019 рік  сільськими радами району передбачені кошти у сумі 854,108 тис. грн.  на розроблення Генеральних планів та планів зонування населених пунктів  по с. Глубоке, Фастівці і Перше Травня, та завершення робіт щодо замовлених у 2018 році: м. Бахмач, с. Бахмач, с. Біловіжі І, Біловежі ІІ, с. Зеленівка, с. Зарукавне, с. Піски, с. Запорізьке, с. Кулішове, с. Курінь, с. Ополонське, с. Українське, с. Шумейків, с. Рубанка, с. Заболоття, сел. Нове, с. Терешиха, с. Смолове, с. Ковальове, м. Батурин, с. Городище, с. Матіївка.

 

На даний час виготовленні топографічні зйомки в системі УСК-2000 по 38 населених пунктах району: м. Бахмач, м. Батурин, с. Митіївка, с. Городище, с. Глубоке, с. Біловіжі І, Біловежі ІІ, с. Зеленівка с. Вишнівське, с. Зарукавне, с. Кальчинівка, с. Бахмач, с. Рубанка, с. Заболоття, сел. Нове, с. Терешиха, с. Смолове, с. Ковальове, с. Фастівці, с. Перше Травня, с. Вишневе, с. Безпечне, с. Шевченка. с. Грушівка, с. Стрільники, с. Григорівка, сел. Веселе,  с. Голінка, с. Гайворон, с. 8-Березня, с. Кропивне, с. Тиниця, смт Дмитрівка, с. Щуча Гребля, с. Курінь, с. Ополонське, с. Українське, с. Шумейків.

 


 

Про передбачення коштів на 2017 рік для розроблення (оновлення) містобудівної документації

 

 

На виконання листа Управління містобудування архітектури облдержадміністрації від 16.12.2016 року № 01-09/760 та відповідно до пункту 2 статті 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» фінансування робіт з планування території на місцевому рівні здійснюється за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законом, шляхом розроблення та затвердження генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів території, їх оновлення та внесення змін до них.

 

На підставі вищезазначеного рекомендуємо передбачити кошти в місцевих бюджетах на 2017 рік для розроблення та оновлення у встановленому порядку містобудівної документації населених пунктів.

Про виконання інформувати відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації щоквартально до 3 числа наступного за звітним місяцем.

 

Про оновлення містобудівної документації

 

 

Повідомляємо, що рішенням 9 сесії 7 скликання Бахмацької міської ради від 17.05.2016 затверджено План зонування території міста Бахмач Чернігівської області, виготовленого УДНДІПМ «Діпромісто», м. Київ, та виготовлено ТОВ «Картографія +» топографічну зйомку м. Бахмач масштабу 1:2000 в електронному вигляді.

 

Рішенням 6 сесії 7 скликання Батуринської міської ради від 29.04.2016 затверджено Детальний план території міста Батурин по вул. Набережній Бахмацького району, Чернігівської області на земельній ділянці площею 0,5 га, яка знаходиться в ландшафтно-рекреаційній зоні, для побудови міні-готелю з комплексом обслуговування для туристів, виготовленого ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.»

В 2016 році на замовлення виконкомів місцевих рад ДП «Укргеоінформ», м. Київ, виготовлено топографічну зйомку масштабу 1:2000 цифрові топоплани в електронному вигляді на населені пункти: с. Голінка, с. Гайворон та с. Восьме Березня.

Бахмацькою райдержадміністрацією замовлено виготовлення детального плану території земельної ділянки площею 4,0 га на території Халимонівської сільської ради Бахмацького району Чернігівської області (за межами населеного пункту) для будівництва комбікормового цеху в ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.»

 

Про забезпечення доступу до генеральних планів

 

 

Інформація щодо розміщення матеріалів містобудівної документації в приміщеннях органів місцевого самоврядування

 

 

До уваги!

 

Керівникам місцевих територіальних громад щодо розроблення містобудівної документації

 

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 14.09.2016 № 02-11/ 4593, листа управління містобудування та архітектури облдержадміністрації від 28.09.2016 № 01-09/ 565 та з метою уникнення соціальної напруги, до якої може призвести відсутність топографічних планів та оновленої містобудівної документації, пропонуємо забезпечити розроблення топографічних зйомок у державній геодезичній системі координат УСК-2000 та розроблення (оновлення) містобудівної документації населених пунктів.

 

Звертаємо увагу на те, що виконавчі органи сільських, Батуринської міської та Дмитрівської селищної рад виступають замовниками розроблення генеральних планів населених пунктів, а також в складі їх планів зонування. Відповідно до п. 3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» зазначено, що у разі відсутності генерального плану та плану зонування або детального плану території, затверджених відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 209 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» визначено, що підставою для розроблення генерального плану, детального плану та плану зонування або внесення змін до нього є рішення відповідної сільської, селищної, міської ради. Згідно пункту 8 статті 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» план зонування території також затверджується рішенням сільської, селищної, міської ради протягом 30 днів з дня його подання.

Відповідно ДСТУ-Н Б.Б.1-1-12:2011 «Настанова про склад та зміст плану зонування території» проект зонінгу в обов'язковому порядку підлягає процедурі громадських слухань. Проектні пропозиції зонінгу погоджуються з місцевими органами виконавчої влади та з організацією-розробником генерального плану.

Топографічні плани, які використовуються для подальшого розроблення містобудівної документації повинні відповідати вимогам чинного законодавства України та нормативно-технічним документам, а саме пункту З статті 2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», де зазначено, що містобудівна документація розробляється на паперових і електронних носіях на оновленій картографічній основі в цифровій формі як набори профільних геопросторових даних у державній геодезичній системі координат УСК-2000 і єдиній системі класифікації та кодування об’єктів будівництва для формування баз даних містобудівного кадастру», «Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:500, 1:200, 1:1000 та 1:500», «Інструкції про порядок контролю і приймання топографо-геодезичних та картографічних робіт», інших нормативно-технічних документів з регулювання та контролю виконання топогеодезичних та картографічних робіт.

Також згідно «Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:500, 1:200, 1:1000 та 1:500» завершені роботи по топозйомці повинні містити не тільки топографічні плани визначених масштабів, але і технічні звіти про проведені роботи.

 

До відома!

 

Про затвердження Плану зонування території міста Бахмач

 

Рішенням 9 сесії 7 скликання Бахмацької міської ради від 17.05.2016 затверджено План зонування території міста Бахмач Чернігівської області.

 

 

Про забезпечення містобудівною документацією

 

 

Інформація щодо наявної містобудівної документації (генеральних планів) по населеним пунктам району за формою (додається) та рішення місцевих рад про продовження терміну дії містобудівної документації.