back

На Бахмаччині вшанували пам'ять Тараса Шевченка

09 березня 2017

Громада нашого району за доброю традицією, яка передається із покоління до покоління, щорічно вшановує світлу пам’ять Тараса Шевченка покладанням квітів до його пам’ятника у селі Шевченкове Гайворонської сільської ради. У вшануванні Великого Кобзаря взяли участь в. о. голови райдержадміністрації Володимир Цепух, голова районної ради Віктор Міщук, Гайворонський сільський голова Валентин Бойко, учнівська молодь, представники громадськості.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Тараса Шевченка та патріотів України всіх часів, котрі вірою та правдою служили її інтересам, захищали від ворогів та клали за неї на вівтар найдорожче – своє життя, а також поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.

Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив нашу націю зі сну рабства, закликав до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, а люди будуть щасливими. І закликав до цього співвітчизників. Життєдайна поезія Шевченка вселяє надію в гідне європейське майбутнє українського народу. Ми обов’язково переможемо, адже за Україною та її захисниками "…правда, слава і воля святая!".Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації