20 лютого 2018

16 лютого 2018 року

Спілкувались влада і громада

16 лютого голова райдержадміністрації Тетяна Неділько звітувала перед громадськістю та активом району про діяльність райдержадміністрації за підсумками 2017 року. На публічний  звіт голови були запрошені члени Громадської ради при райдержадміністрації.

У ході спілкування з представниками громадськості очільниця району обговорила питання співпраці щодо розвитку Бахмаччини та відповіла на питання громадських активістів.Більшість з них стосувалася медичної галузі району в умовах реформування медицини. Зокрема, ініціювали вивчення питання щодо можливості повернення швидкої медичної допомоги з обласного підпорядкування до районного. Висловлювали занепокоєння з приводу скорочення посади диспетчера в Бахмацькому відділі медицини катастроф ЛПЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф» ЧОР. Тож у разі, якщо викликаєте бригаду екстреної медичної допомоги за № 103 і номер не відповідає, телефонуйте за додатковим номером: 0988207868.

Також члени Громадської ради визначили пріоритети у своїй діяльності на найближчий час та узгодили порядок денний  наступного засідання, яке заплановано провести в березні. Темою стане  питання – роль соціально-психологічної служби у навчально-виховних закладах.

Тамара Силка,

голова Громадської ради при райдержадміністрації