back

Невмируща та нескорима душа українського народу в творчості Василя Нечепи

30 березня 2017

30 березня на Бахмаччині перебував кобзар-лірник, народний співак, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, народний артист України Василь Нечепа. У приміщенні районного будинку культури був аншлаг: прийшли послухати гру талановитого кобзаря-лірника голова районної ради Віктор Міщук, заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко, представники громадськості.

Василь Нечепа не лише виконав всім відомі композиції, а й розповів присутнім цікаві історії з свого творчого життя. Захід мав і освітню складову – кобзар ознайомив аудиторію з витоками українського музичного мистецтва. Також він показав свою кобзу, яку було виготовлено за зразком інструмента славнозвісного кобзаря Терентія Пархоменка. Згадував Василь Нечепа і про те, як вів пошуки кобзарського репертуару, зокрема про пісні, записані Олександром Довженком з голосу своєї матері.

На завершення заходу керівники району подарували співаку квіти та картину мсцевої художниці Катерини Степаненко, а вдячні бахмачани - шквал аплодисментів. Переповнені почуттями й емоціями бахмачани попросили про фотографування зі співаком на згадку.

Словом і піснею Василь Нечепа дарує нам віковічну українську мудрість, дух народу, наставляє молодь любити й берегти свою землю. Тому доречно буде завершити словами Тараса Шевченка:

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине...

От де, люде, наша слава,

Слава України!

У рамках концерту відбувся збір благодійної допомоги для потреб військовослужбовців та ХІI Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» - «Я хочу бачити життя».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації