back

Бахмачани віддали шану пам’яті Великому Кобзарю та всім борцям за Незалежність України

24 серпня 2017

Сьогодні громада Бахмаччини вшанувала пам'ять видатного українця, поета Тараса Шевченка, вклонилася пам’яті героїв Небесної Сотні, військовослужбовців, які пішли у вічність, виборюючи для українців право жити у вільній демократичній державі. У супроводі композиції "Реве та стогне Дніпр широкий" керівники району та представники громадськості поклали квіти до підніжжя пам'ятника Кобзарю.

З величним державним святом бахмачан привітала голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, яка зазначила, що здавна Шевченкове слово закликало людей до боротьби, було духовною зброєю в найважчу хвилину.

- Слова Кобзаря залишаються актуальними і сьогодні, коли вирішується наша доля й доля Української держави. Низько вклоняємося всім борцям за незалежність України. Згадуємо та сумуємо за загиблими героями. Меркнуть слова вдячності батькам за виховання синів патріотами, які віддали життя за рідну землю, - акцентувала у своїй промові очільниця району.

До вітань долучилися голова районної ради Віктор Міщук, Бахмацький міський голова Павло Шимко, помічник народного депутата України Валерія Давиденка – Володимир Мельник, громадський активіст, учасник Революції Гідності Михайло Виноградов. Емоційним був виступ учениці Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, яка натхненно декламувала невмируще слово Кобзаря.

На заході були присутні родини загиблих героїв – Світлана Діденко, Жанна Ровна, Михайло Лестуха. Звісно, біль за втраченими рідними ніколи не вщухне в їх серцях. Проте вони вдячні, що в такі, особливі дні, про них не забувають і пам’ять про загиблих синів живе.

Тож пам’ятаймо земляків-героїв: Василь Прохорський, Олександр Ровний, Володимир Лестуха, Олександр Пащенко, Юрій Бутусов, Віктор Кеслер, Владислав Пилиповський, Сергій Кошмал.

Безсмертні душі загиблих відійшли в небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо Герої не вмирають!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад