back

95-літній ювілей відзначив Іван Ковтун  

23 листопада 2017

Виставкою живопису в  Бахмацькому районному  історичному музеї відзначив свій 95-літній ювілей самодіяльний художник від Бога І.О. Ковтун.  

За нелегкий плодотворний шлях назбирав безцінну скарбницю творчого матеріалу цей майстер пензля. Картини Івана Опанасовича різні за темами, технікою, художньою цінністю, але їх поєднує головне — висока майстерність автора.

Все в  полотнах живописця близьке й знайоме.  Ковтун зображує світ,  у якому сам живе, через те його роботи заворожують неповторністю, простотою, зрозумілістю. Повз них не можна пройти байдуже, вони відразу полонять погляд, зігрівають серце, пробуджують найкращі почуття.

Під час відкриття виставки біля творів Івана Опанасовича можна було помітити як учнів ЗОШ №4, так і старше покоління. Всі хотіли поспілкуватися із  з талановитим митцем, послухати його мудрих порад та  відчути позитивний вплив  добрих і щирих картин.

„Людина із безмежно широкою душею і відвертим серцем, працелюб, який докладає чималих зусиль задля відродження України”, – так про Івана Опанасовича відгукуються земляки. Мабуть, такі гарні слова і є найбільшою винагородою для ювіляра, стимулом й далі  продовжувати розвивати та передавати українські традиції майбутнім поколінням.

Персональну виставку творів живопису Івана Опанасовича можна оглянути впродовж місяця.

Валентина Пушенко, директор Бахмацького районного історичного музею.