back

Презентація збірки віршів поета - земляка

18 грудня 2017

Вже давно стало доброю традицією запрошувати письменників та поетів на гостину до центральної районної бібліотеки. Що нас оточує – це і є поезія. І вміння писати – це є ознакою авторського хисту.

Усі гості літературної кав’ярні мали нагоду поспілкуватися з поетом – земляком Віктором Анатолійовичем Пікелем під час презентації збірки віршів «Лабиринты жизни и любви», ознайомитися з його творчим доробком та відчути магію слова самодіяльного автора. Дебютна книга поета стала підсумком творчості всього його життя. Віктор Пікель пише давно. Щирість і задумливість, принциповість і рішучість притаманні рядкам його віршів. Наша сувора дійсність хвилює автора та надихає на створення нових поезій, у яких оптимізм і віра у кращі часи. Зустріч стала ще одним підтвердженням того, що тим, хто вирішили «приручити» Музу Поезії, доведеться «озброїтися» любов’ю до літератури, бажанням сіяти красу серед інших, творити добро.

Бібліограф з питань краєзнавства Гросман Я.С. відзначила, що у своїй поезії автор несе любов до праці, довкілля, до людини та щиро, від душі побажала любові, успіхів, здоров’я, щастя, щоб ніколи не заміліла та криниця, з якої поети черпають силу для душі і праці, внутрішньої гармонії, великої енергії і мистецького світосприйняття та творчі здобутки нової поезії. Звучало багато теплих слів від шанувальників поетичного слова та друзів Віктора Анатолійовича. Директор КЗ «Бахмацька ЦБС» Туз С.М. подякувала Віктору Пікелю за його поетичну працю та побажала нових творчих злетів.

Інна Воскобойник, бібілотекар центральної бібліотеки КЗ «Бахмацька ЦБС»