back

Відбулася зустріч з ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС О.М. Бадаєм

18 грудня 2017

14 грудня ми вшановуємо відважних ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та схиляємо голови перед світлим образом тих, хто не коливаючись, вступив в атомне пекло заради нашого життя.  

Цю дату було визначено тому, що 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.

14 грудня 2017 року у приміщенні Бахмацького районного історичного музею відбулася зустріч з ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС О.М. Бадаєм, на яку завітали учні 6 класу ЗОШ №4 з вчителем Л. М. Онопою.

Олександр Михайлович був одним з перших, кого направили в зону катастрофи для ліквідації наслідків аварії та евакуації громадян. Він поділився спогадами про ті трагічні роки, коли всі сили цивільних та військових були кинуті на ліквідацію вибуху на ЧАЕС.

Школярі мали можливість отримати відповіді на питання, які виникали під час спілкування.

Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Саме такі зустрічі формують в дітях патріотичне почуття, виховують громадянина - патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини. 

Ст. науковий співробітник Наталія Шевченко