21 лютого 2019

19.03.2019

Увага!

Враховуючи малочисельну кількість заяв (а саме: дві) від представників інститутів громадянського суспільства до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації, низку факторів, пов'язаних з важливими подіями, які відбуваються в українському суспільстві, та  численні прохання продовжити термін прийому заяв до складу Громадської ради, який завершився 18 березня  2019 року, повідомляємо наступне. 

На своєму засіданні від 19.03.2019 Ініціативна група вирішила продовжити термін прийому документів для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації до 24 квітня 2019 року (крім вихідних та святкових днів). Дата проведення установчих зборів буде повідомлена додатково.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів
 з формування нового складу Громадської ради
при Бахмацькій районній державній адміністрації 

 

15.02.2019

Увага!

Враховуючи незначну кількість заяв (а саме: двох) від представників інститутів громадянського суспільства до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації  та  численні прохання продовжити термін прийому заяв до складу Громадської ради, який завершився 11 лютого  2019 року, повідомляємо наступне. 

На своєму засіданні від 15.02.2019 Ініціативна група вирішила продовжити термін прийому документів для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації до 19 березня 2019 року (крім вихідних та святкових днів). Дата проведення установчих зборів буде повідомлена додатково.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів
 з формування нового складу Громадської ради
при Бахмацькій районній державній адміністрації 

 

 

12.02.2019

 

Анонс. Засідання ініціативної групи

15 лютого, у п’ятницю, відбудеться  засідання ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Порядок денний засідання:

1. Підведення підсумків роботи з прийому документів на участь в установчих зборах.

2. Організація роботи з перевірки документів.

3. Різне.

Початок заходу: 16:00 год.

Місце проведення: приміщення Бахмацької райдержадміністрації, ІІ поверх (м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36).

 

14.01.2019

 

18 січня розпочнеться прийом заяв на участь в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при 

Бахмацькій РДА

11 січня, на першому засіданні ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації визначено орієнтовну дату зборів  — 18 березня.

Ініціативна група затвердила повідомлення про дату, час, місце проведення установчих зборів, зразків заяви та додатків до неї.

Прийом документів від ІГС на участь їх представників в установчих зборах розпочнеться 18 січня і триватиме по 15 лютого 2019 року (окрім суботи та неділі) з 9:00 до 17:00 год., за адресою: 16500, м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36  (приміщення Бахмацької райдержадміністрації, ІІ поверх).

 

11.01.2019

 

ОГОЛОШЕННЯ. Порядок подання заяв для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій райдержадміністрації

 

09.01.2019

 

Анонс. Перше засідання ініціативної групи

11 січня, у  п’ятницю , відбудеться перше засідання ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Порядок денний засідання:

1. Завдання та повноваження ініціативної групи. План роботи ініціативної групи.

2. Обрання голови, секретаря ініціативної групи та відповідальної особи.

3. Визначення орієнтовної дати, часу та місця проведення установчих зборів.

4. Затвердження повідомлення про дату, час, місце проведення установчих зборів, зразків заяви та додатків до неї.

 5. Різне.

Початок заходу: 14:30 год.

Місце проведення:  зала Бахмацької районної державної  адміністрації (м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36, ІІ поверх).

 

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Бахмацькій РДА