back

З ім'ям і словом Кобзаря хай квітне у віках Соборна Україна

19 січня 2018

З метою формування національної свідомості користувачів, прищеплення любові та поваги до історичних та культурних надбань українського народу, пробудження інтересу до минулого, гордості за Батьківщину та народ напередодні Дня Соборності України в Бахмацькій центральній районній бібліотеці відбувся урок історії "З ім'ям і словом Кобзаря хай квітне у віках Соборна Україна".

22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв,які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну державу. Саме 22 січня 99 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

З захопленням учасники заходу прослухали пісні Тіни Кароль "Україна -це ти" і Катерини Бужинської "Моя Україна", переглянули відео-презентацію "Моя країна - моя Батьківщина",ознайомились з книжково-ілюстративною виставкою "День Соборності України: відродження нації".

Інна Воскобойник, бібліотекар центральної бібліотеки КЗ «Бахмацька ЦБС».