back

Поет будує душу – у цьому завжди була його місія

26 лютого 2018

Еволюція народу закладена в еволюціі духу. Геніїв у нашого народу багато… Світлі особистості, яких нам дає доля у різних царинах духовного поля, є тими рубіконами, що дозволяють перейти випробування. Новітня література зараз бурхливо розвивається і притягує нові таланти, які вносять свою енергію в духовну течію нації, в цьому ми бачимо на прикладі Костянтина Москальця.

Відзначаючи 55 – річчя від дня народження талановитого майстра слова, лауреата Шевченківської премії в центральній районній бібліотеці в рамках проведення Дня бібліографії «Поет будує душу – у цьому завжди була його місія» організовано та проведено: 
- Бесіди, консультації біля книжкової виставки «Постать Костянтина Москальця в літературному і культурно – громадському житті - Літературний вечір «Господар келії Чайної троянди»; - Поетичний калейдоскоп творчості Костянтина Москальця «Звеличене любов’ю слово»; -Бібліографічний огляд літератури «Творчість Костянтина Москальця»; -Перегляд відеоролика «Кость Москалець – біографія»; -Презентація рекомендаційного бібліографічного покажчика «Костянтин Вільйович Москалець».

Яна Гросман, бібліограф центральної бібліотеки КЗ «Бахмацька ЦБС».