back

Бахмаччина вшанувала пам'ять Великого Українця

09 березня 2018

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Сьогодні, 9 березня в Бахмачі відбулося зібрання з нагоди відзначення 204-ої річниці від дня народження Кобзаря.

Урочистий молебень провів настоятель Свято-Успенської парафії Чернігівської єпархії УПЦ КП ієрей Володимир Павлина.

Голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук та Бахмацький міський голова Павло Шимко разом з громадськістю поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

У ці березневі дні минає 204 роки від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

У його щирому, проникливому слові з усією силою і красою заясніла горда і волелюбна українська душа. Це слово стояло в обороні прав та свобод рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави.

Ім’я славетного поета давно стало символом нашої нації. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.

Творчість Кобзаря – джерело пізнання і натхнення. Його мрії, біль і тривоги – безцінні настанови, залишені нам у спадок. А його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації