back

Зустріч учнів з поетесою Тетяною Федоровою

21 березня 2018

«Спалахи зірниць» - під такою назвою пройшла 16 березня 2018 р. творча зустріч  поетеси Тетяни Федорової із учнями 8 класу ЗОШ №4 (вчитель С.О. Рябенко) в Бахмацькому районному історичному музеї.

Присутні мали нагоду більше дізнатися про життєвий і творчий шлях авторки. Тетяна Федорова (Пащенко Тетяна Федорівна) народилася 13 серпня 1954 року в мальовничому селі Курінь Бахмацького району Чернігівської області у багатодітній селянській родині. Батько поетеси, Хоменко Федір Іванович,  малописьменний  селянин  хотів  бачити  свою доньку у майбутньому тільки вчителькою. Навчалася Тетяна Федорова в Курінській середній школі чудово і легко. У 1971 році вступила до Ніжинського педагогічного інституту на філологічний факультет, який закінчила у 1975 році. 39 років викладала жінка українську мову і літературу в Курінській неповній середній школі (майже 20 із них була  заступником директора з навчально-виховної роботи).

Поетеса презентувала свою нову збірку «Спалахи зірниць», декламувала свої поезії, розповідала історії з життя. Багато її творів про Україну, про кохання, про весну, яка незабаром вступить у свої права.

Незабутні враження залишились в дітей від спілкування з талановитою людиною.

Наталія Шевченко, старший науковий співробітник

                                                               районного історичного музею