back

Презентовано третє перевидання книги «Село Бахмач: сторінки історії»

29 березня 2018

Нещодавно в Бахмацькому районному історичному музеї відбулася презентація третього перевидання книги «Село Бахмач: сторінки історії», авторами якої є Бахмацький сільський голова Н.Гришко, директор Бахмацького музею В. Пушенко, колишній директор ЗОШ № 2 Г. Рула, голова ветеранської організації с. Бахмача В. Соловецький.

 Відвідувачі, а це переважно працівники КЗ «Бахмацька ЦБС», мали можливість зустрітись  з  редакційною колегією збірника та дізнатись про історію с. Бахмача. Перегортаючи сторінки книги, рушаєш у подорож минулим села, відомості про яке збереглися у стародруках та у спогадах старожилів.

Село дало світу чимало відомих імен, тут за певних історичних обставин перебувало багато знатних і знаменитих особистостей,

 Своє художньо-документальне видання автори присвятили 870-річчю с. Бахмача.  Дана книга  - надзвичайно цінна і важлива. Це  - своєрідна  візитівка даного населеного пункту.

Книга читається легко і захоплююче, адже кожен рядок  - це сповідь перед земляками й освідчення в любові тим, які жили, живуть і будуть жити на бахмацькій землі.

Олександр Шевченко, науковий співробітник районного історичного музею.