back

Кіптівська ОТГ долучилася до проекту «Рука допомоги»

10 квітня 2018

Аби допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей знайти гідну роботу або заснувати власний бізнес, Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку реалізовує пілотний проект «Рука допомоги». Він стартував 1 грудня 2016 року в Полтавській, Львівській та Харківській областях.

Враховуючи позитивні напрацювання, Уряд продовжив строк дії проекту до 31 грудня цього року, долучивши до нього ще три регіони: Чернігівщину, Житомирщину та Донеччину.

У Чернігівській області учасником стала Кіптівська сільська об’єднана територіальна громада.

Днями жителі громади разом з керівництвом ОТГ та старостами взяли участь у розширеному засіданні з представниками служби зайнятості, Департаменту соціального захисту населення ОДА та профільного управління Козелецької райдержадміністрації.

Говорили про умови участі в проекті, перелік потрібних для цього документів. Учасниками, зокрема, можуть бути непрацюючі працездатні громадяни з малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщені особи. Їм пропонуються безвідсотковий кредит на закупівлю обладнання та матеріалів для організації власного бізнесу, допомога в працевлаштуванні, зокрема, на нові робочі місця, участь в оплачуваних громадських роботах.

Заступник директора обласного центру зайнятості Сергій Роговець закликав місцевих жителів не упустити можливість змінити своє життя на краще, визначитися з формою участі в пілотному проекті та повернутися до активної трудової діяльності.

— Жителям громади випав унікальний шанс започаткувати власну справу та своїм прикладом змотивувати інших покращувати матеріальне становище своїх родин, — зазначає Кіптівський голова Володимир Кучма.

 

За інформацією Чернігівського обласного
центру зайнятості та Кіптівської ОТГ

Назад