back

Чорнобиль... Чорний біль нашої землі

03 травня 2018

І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.

25 квітня з нагоди 32- річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в Бахмацькій центральній районній бібліотеці відбувся урок- реквієм "Полин... Сльозою омивається душа". На зустріч завітав Рубан Микола Олександрович - ліквідатор аварії ЧАЕС, який поділився спогадами.

Згадали всіх тих, які першими вийшли на лінію вогню,ступили у вируюче полум'я, в смертельну радіацію не за наказом командира, а за велінням совісті. Молоді користувачі бібліотеки декламували вірші Л.Костенко, В.Задворного, Г.Чубач, А.Багряної.

Бібліограф Діденко В.С. провела бібліографічний огляд літератури і ознайомила з книжково- ілюстративною виставкою "Чорна спадщина Чорнобиля".

Присутні вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання. Урятований світ- найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин...

Інна Воскобойник, бібліотекар центральної бібліотеки КЗ «Бахмацька ЦБС».