back

Урок мужності "І пісня, і слово тобі, Перемого!"

07 травня 2018

Щороку у травні, коли буяють сади, по-літньому теплі ночі і нескінченний спів солов'їв, коли замовкли останні постріли гармат і прийшов довгоочікуваний, вистражданий, оплачений дорогою ціною мир, вшановуємо тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за щастя інших, хто живе поруч з нами і "в тюльпановому вічному вогні несе нащадкам спогади свої". Мало залишилось в живих ветеранів... З юними українцями зустрічаються діти війни.

На урок мужності "І пісня, і слово тобі, Перемого!" до Бахмацької центральної районної бібліотеки завітали юні користувачі, щоб зустрітись з дитиною війни Будником Анатолієм Панасовичем, дитинство якого в багатодітній родині (він був дванадцятою дитиною в сім'ї) припало на період окупації.

Розповідь Анатолія Панасовича про суворі дитинство та юність була цікавою та емоційною. До свята долучились активісти районної організації "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Віра Лазун та Тетяна Злобіна. Звучали пісні воєнних років. Присутні переглянули книги на книжково-ілюстративній виставці "Війна: дзвони пам'яті".

Ми, бібліотечні працівники, пам'ятаємо і низько вклоняємося ветеранам , які на своїх плечах винесли тягар війни, які віддали життя за наше щасливе майбутнє. Вони - святиня нашої пам'яті. 

Інна Воскобойник, бібліотекар центральної бібліотеки КЗ «Бахмацька ЦБС».