back

День інформації, присвячений 80-річчю від дня народження нашого земляка

18 травня 2018

Днями в центральній районній бібліотеці відбувся День інформації, присвячений 80-річчю від дня народження нашого земляка, талановитого майстра слова, якого, на жаль, немає серед нас, беззмінного голову Чернігівської обласної організації спілки письменників України Станіслава Панасовича Реп’яха.

Поет, перекладач, краєзнавець — таким його знали, поважали і любили вдома й далеко від домівки, на тих маршрутах і шляхах, які щедро наділила йому доля. Станіслав Панасович мав багато друзів і знайомих як у нашій області, так і за її межами.

Готуючись до ювілею майстра слова в книгозбірні організовано та проведено: бесіди, консультації біля книжкової виставки «Постать Станіслава Реп’яха в літературному і культурно-громадському житті»; літературний вечір «Моя душа, неначе літній сад…»;бібліографічний огляд літератури «Станіслав Панасович Реп’ях»; прослухали пісню «Чураївна»; переглянули відео: «Станіслав Реп'ях» (з циклу «Чернігівщина в житті славетних»), «На могилі Станіслава Реп’яха встановлено пам'ятний обеліск».

Хочеться вірити, що слово Станіслава Реп’яха й надалі служитиме людям, допомагатиме високій справі відродження України, а добра пам’ять про письменника житиме в серцях нащадків.

Яна Гросман, бібліограф центральної бібліотеки КЗ «Бахмацька ЦБС».