back

Відкриття виставки вишитих робіт Людмили Іванько

19 травня 2018

 Українська вишивка, як і українська пісня, є знаковими для нашої традиційної культури. Без любові до української пісні, без розуміння символіки української вишивки не станеш справжнім українцем. І навіть не зрозумієш українську душу.

17 травня ми відзначали День вишиванки. Поки що це відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Святкування Дня вишиванки вже стало традиційним для нашого краю, незважаючи на те, що вишиванка в житті українця є не тільки святом один раз на рік, а повсякденною частиною буденного життя. Щорічне свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

В День вишиванки в Бахмацькому районному історичному музеї відбулося відкриття виставки вишитих робіт Л.О. Іванько, на яку завітали учні 5 класу ЗОШ №4, гості та колеги майстрині.

Роботи Людмили Олександрівни заворожують. В свої рукотвори  майстриня вкладає душу, світлі емоції. Вона - справжня берегиня мистецтва української народної вишивки. В її творах  відчувається безмежна любов до рідного краю, народних традицій.

На заході прозвучала пісня про вишиванку у виконанні учениці Бахмацької ЗОШ № 4 Юлії Шевченко.

Зустріч із цією надзвичайно талановитою майстринею запам’ятається назавжди. Виставку «Чарівна краса вишивки Л.О. Іванько» можна оглянути до 10 червня.

 

 Наталія Шевченко, старший науковий співробітник

Бахмацького районного історичного музею.