back

День бібліографії «Подорож Європою: архітектура країн-членів ЄС»

21 травня 2018

Напередодні Дня Європи в Бахмацькій центральній районній бібліотеці відбувся День бібліографії «Подорож Європою: архітектура країн-членів ЄС». Присутні дізналися про важливість відзначення свята. Прослухали цікаві факти про країни ЄС, дізналися про рівень їхнього розвитку та місце в світі, помандрували європейськими країнами, із задоволенням помилувалися архітектурними пам’ятками 28 країн ЄС, після якої можна зробити висновок, що Ейфелеву вежу у Франції та Біг-Бен у Великобританії знають усі, але дуже багато цікавих пам’яток є і в інших країнах Європи.

Подорож була веселою, цікавою та змістовною. Юні користувачі брали активну участь у вікторині «Відкрий для себе Європу», ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Європа багатолика: єдина, близька, велика». Задоволені усмішки та радісний вираз облич свідчив про те, що захід залишив позитивні емоції.

У рамках Дня Європи бібліотекарі видали і подарували перехожим міста буклет «19 травня 2018 р.– День Європи в Україні» із запитанням «Я поділяю європейські цінності. А ви?». Кожний беззаперечно відповідав: «Так». В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в Європі.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

Інна Воскобойник, бібліотекар центральної бібліотеки КЗ «Бахмацька ЦБС».