back

Ти таке чудове, літо кольорове

01 червня 2018

В перший  літній день в Україні, як і в усьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії.

Свято творчості, таланту, натхнення пройшло в районному БК під назвою  «Ти таке чудове, літо кольорове». На сцені  в своїх виступах діти дарували посмішки, веселий настрій, світлі почуття.

В імпровізованій сценці Принцеса  Лясолька (В.Левчановська) та Пан Олівець  (З.Пугач) змалювали  дивовижні звуки музики  та   різні кольори нашої рідної України, її блакитне небо і сонце.Вони закликали всіх творити добро, творити в слові, в музиці, в пісні і танцю.

Чудові музичні номери  демонстрували  дитячі колективи різних жанрів, це: хореографічні (школи мистецтв – керівник Т.Князева, студії «ВІВА» - керівник О.Горбатюк, «Перлинка»- керівник К.Гальченко, «Гармонія» - керівник І.Гурин, «Полісяночка» - керівник Я.Кальченко, вокальні ансамблі: «Веселка» районного БК, керівник К.Бадай, «Кульбабки» - керівник В.Луценко, «Співограй» - районного БК, керівник Є.Фостій, «Експресія», керівник В.Луценко, інструментальний дует у складі К.Ярмоленка  та Д.Пушенка, які  вже стали Лауреатами Всеукраїнського, обласних конкурсів музичного мистецтва, солісти Л.Білозір, Ю.Корінь, С.Головченко, Д.Вайло, В.Романенко,А.Головач,К.Білозір,В.Левчановська, І.Рябенко.

Хвилинку – веселинку на сцені відтворили К.Халимон та Ю.Басанець.

Завершилося  свято дитячої творчості піснею про літо, яке  принесло всім  радість,  тепло, красу в рідному довкіллі, задоволення від зустрічі з прекрасним.

Катерина Бадай, методист Бахмацького районного будинку культури.