back

Між нами жінками за чашкою кави

31 липня 2018

У останні дні липня, коли за вікном спекотно, негода чи спека може стати чудовим контрастом для насолоди напоєм. Солодка мистецька зустріч "Між нами жінками за чашкою кави" відбулася в Бахмацькій центральній районній бібліотеці з активними користувачами книгозбірні.

Кава - особливий напій, що змінює настрій і долю людини. Слово кава - "кахва" арабського походження і означає бути "сильним", "активним". На Сході вважають, що кава прискорює думку, веселить серце, допомагає проти очних хвороб. Чашка ранкової кави неймовірно бадьорить і заряджає енергією та гарним настроєм на цілий день. Без кави неможливо уявити життя сучасної людини.

Бібліотекар Валентина Матяш ознайомила з корисними властивостями та таємницями цього чудового напою, з легендами й повір'ями пов'язаними з кавою. За горнятком смачної кави, під чарівні мелодії українських пісень у затишній читальній залі бібліотеки читали свої поезії про Україну і рідний край, ділилися спогадами і ознайомилися з виставками - інсталяціями "Чарівний аромат кави", "Цей дивовижний смак кави".

І ще раз переконалися, що улюблений напій зближує і додає енергії та наснаги.

Інна Воскобойник, бібліотекар центральної бібліотеки КЗ «Бахмацька ЦБС».