back

Чарівний світ картин

22 серпня 2018

Чарівний світ картин відкрився 18 серпня 2018 року в Бахмацькому районному історичному музеї. Це – проби пензля бахмацького художника Сергія Кондратьєва, який представив на суд шанувальників живопису 23 полотен. Пейзажі, ікони, натюрморти і композиції на релігійну тематику, виконані олійними фарбами та емаллю, вражають довершеністю та гармонійністю.  Народився митець 1969 року в м. Бахмачі. Навчався в ЗОШ №5 та ЗОШ №4. Ще в школі, а потім під час служби в армії оформлював стінгазети. З 2006 року працює малярем в Бахмацькому депо. Першу роботу «Ісус Христос» написав у 2003 році.

Будучі надзвичайно скромною людиною, митець вперше представив на широкий загал свій творчий доробок, який складає у художника 500 робіт.

Сергій Євгенійович та його твори чекають на свого глядача  – допитливого, ерудованого, вдумливого, спраглого до нових вражень. Адже твори мистецтва тільки тоді виправдовують своє існування, коли є об’єктом споглядання, роздумів, аналізу закладених у них переживань митця. Виставка працюватиме до середини вересня.

 

Наталія Шевченко, старший науковий співробітник

Бахмацького районного історичного музею.