back

Реалізація медичної реформи на Бахмаччині

12 січня 2018

На старті медичної реформи в КЗ «Бахмацький районний центр первинної медико-санітарної  допомоги» придбано 12 комп’ютерів та 5 принтерів для облаштування робочих місць сімейних лікарів, терапевта та педіатрів. На закупівлю спрямовано 98 872,50 грн бюджетних коштів. Нове комп’ютерне обладнання дозволить покращити якість роботи лікарів та просто необхідне для реалізації кампанії із підписання угод між пацієнтами та сімейними лікарями. Адже у державі буде створений єдиний державний реєстр пацієнтів, а лікарі різних рівнів надання медичної допомоги будуть мати доступ до інформації про хворого, його стан здоров’я та соціальний статус.

Приділяється значна увага матеріально-технічній базі закладу. У 2017 році реалізувався проект «Реконструкція будівлі Бахмацької амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального закладу "Бахмацький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бахмацької районної ради Чернігівської області з впровадженням заходів теплореновації"», у ході якого утеплено приміщення, облаштована санітарна кімната для людей з особливими потребами, замінено підлогу та вікна.

За сприяння народного депутата України Валерія Давиденка та за кошти державної субвенції для КЗ «Бахмацький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» був придбаний автомобіль ZAZ Sens Lux загальною вартістю 205 800 грн.

Також на Бахмаччині буде продовжуватись  реалізація Урядової програми «Доступні ліки», яка розпочалась ще в квітні минулого року.

Вікторія Петройтіс, головний лікар КЗ «Бахмацький районний центр

первинної медико-санітарної  допомоги» Бахмацької районної ради

Чернігівської області